Słuchawki OPPO ENCO AIR3 TWS Bluetooth 5.3 Douszne Fioletowe
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 267.00
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 267.00
OPPO ENCO AIR3 TWS SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE DOUCHE BLUETOOTH 5.3 FIOLETOWE
OPPO ENCO AIR3 TWS SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE DOUCHE BLUETOOTH 5.3 FIOLETOWE
Słuchawki douszne to idealne rozwiązanie gdy słuchasz muzyki w drodze do pracy czy uprawiając sport. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że możesz je bez problemu schować do kieszeni. Możesz również słuchać muzyki z kimś bliskim, podając mu jedną słuchawkę.
Słuchawki te mają wbudowany mikrofon, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu rozmawiać ze swoimi najbliższymi przez internetowe komunikatory albo telefon, bez potrzeby przykładania słuchawki do ucha. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie gdy przemieszczasz się po mieście.
Słuchawki wyposażone są w technologię aktywnej redukcji szumów. Wytłumiają one otaczający Cię hałas - dzięki temu będziesz mógł rozkoszować się muzyką w najwyższej jakości bez zakłóceń. Jest to idealne rozwiązanie, gdy słuchasz muzyki w głośniejszych miejscach (np. na ulicy) jak i również w czasie dłuższych podróży (np. w pociągu).
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Oppo |
| Model | IIIII88-YZA-34 |
| Rodzaj słuchawek | douszne, dokanałowe, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | fioletowy |
| Waga produktu | 3.6 g |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 6 h |
| Załączone wyposażenie | etui z powerbank, kabel ładujący USB-C, instrukcja obsługi, opakowanie |
| Kod producenta | BELLA-B-0143 |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth 5.3, TWS, USB-C, mikrofon |